Вітаємо

До Дня Козацтва та захисника України у нашому навчальному закладі відбулася святкова лінійка.Учні підготували пісні,танювальні номери та поезії до святи.За ініціативи класного керівника 7-Б та педагога-організатора школи-інтернату,на свято було запрошено двох бійців АТО-










Представник повітряно-десантних військ Щуров Віталій Анатолійович і представник військ особливого призначення Кіснер Андрій Анатолійович

5 - Б ! КЗО "Загальноосвітня санаторна школа - інтернат № 3 "ДОР"


ПРИВІТАННЯ УЛЮБЛЕНОГО КЛАСНОГО КЕРІВНИКА!





































Це свято прийшло до України кілька років тому. І зараз День всіх закоханих відзначається майже так само радісно і широко, як Новий рік. Валентинки -маленькі сердечка-листівки надіслані традиційною поштою, електронними повідомленнями і есемесками, романтичні подарунки, визнання в любові і нескінченні поцілунки - ось те, що супроводжує це свято. І чудово, що це свято є і у нас. 
Вважається, що День святого Валентина існує вже більше 16 століть, але свята любові відомі з ще більше ранніх язичницьких часів. І на Русі було своє свято закоханих. Він відзначався не взимку, а на початку літа. Це свято було пов'язане з легендарною історією кохання Петра та Февронії і присвячений Купали - язичницькому слов'янському богу, сину Перуна. 

У свята є і конкретний «винуватець» - християнський священик Валентин. Це було приблизно в 269 році. В той час Римською імперією правив імператор Клавдій II. Воюючої римської армії потрібно було багато солдатів для військових походів. А імператор вважав, що головний ворог його грандіозних військових планів - це одружені легіонери, які більше думають про те, як прогодувати сім'ю, ніж про славу Римської імперії. Щоб зберегти в армії військовий дух, Клавдій ІІ видав указ, що забороняє легіонерам одружуватися. 
Але любов не можуть зупинити ніякі укази! До щастя легіонерів, знайшлася людина, яка, не лякаючись імператорського гніву, став таємно їх вінчати з коханими. Це був священик на ім'я Валентин з римського міста Терні. Напевно, Валентин був великим романтиком. Він не тільки укладав шлюби, але і мирив посварених, допомагав їм писати любовні листи. На прохання легіонерів передавав їх коханим квіти і подарунки. Імператор, дізнавшись про це, засусм священика до страти. Валентин і сам був закоханий в дочку тюремника. В день страти він написав коханій прощальний лист і підписав його «Твій Валентин». Дівчина прочитала лист вже після страти. 
Правда все це, чи вигадка, але саме завдяки цій історії повелося писати в День святого Валентина любовні записки - " валентинки". А ще в це свято люблять влаштовувати весілля і вінчатися. Вважається, що це стане запорукою вічного кохання. 
Це свято дуже особистий. Якщо тобі хочеться з кимсь подружитися, не важливо - з дівчинкою чи хлопчиком, але ти соромишся запропонувати свою дружбу - цей день для тебе. Напиши йому або їй листівку з пропозицією дружби та номером свого телефону. Підписувати листівку не треба. Передати її треба таємно, непомітно. Якщо тобі зателефонують, значить, хочуть дружити, а якщо ні - значить, не доля.
День святого Валентина. Історія свята

Для своїх домашніх цей день теж можна зробити повним хороших сюрпризів. Напередодні виріж з паперу, бажано червоного кольору, невеликі сердечка. Напиши на них свої побажання і визнання. 
Наприклад: «Любий татку, я тебе дуже люблю. Мені подобається проводити з тобою час. Давай в неділю разом підемо в зоопарк», «Улюблена бабуся, ти готуєш найсмачніші в світі млинці! У тебе золоті руки!», «Люба матусю! Ти найкрасивіша на світі! А ще ти сама добра і ніжна. Я так тебе люблю!» і т. д. 
Ці валентинки потрібно непомітно кожному покласти в кишеню або сумочку. Або прикріпити до дзеркала у ванній. Тут тобі допоможе твоя фантазія. 
Ти подаруєш своїм близьким не лише добрі побажання, але і гарний настрій на цілий день 


День святого Валентина. Історія свята



Як відзначають день святого Валентина в інших країнах.


День святого Валентина. Історія свята
В Японії найпоширенішим подарунком у цей день є шоколад. 
Примітно, що японські чоловіки отримують більше подарунків, ніж жінки. Причому не тільки шоколад, але і лосьйони, гаманці та інші чоловічі подарунки. 
У Франції в День святого Валентина прийнято дарувати коштовності. Ось які щедрі і пристрасні французи! 
В Англії незаміжні дівчата 14 лютого встають до сходу сонця і смляться з вікна на перехожих. Згідно з повір'ям, перший чоловік, якого вони побачать, і є суджений.

































































Учителю! Пораднику і друже!
Ви вибрали дорогу непросту.
Ми вам сьогодні дякуємо дуже
За вашу працю вчительську святу.
Ми любимо ваші цікаві уроки,
Хоч з нами буває немало мороки,
І вчительське серце частенько у герці,
Бо неслухи сиплять густесенько перцем.
І кліпають потім провин оченята,
А вчителя честь захищають завзято.
А вчитель справжнісінький факел знання
Їх також сумлінно черпає щодня,
Щоб учні ловили кожнісіньке слово
Багато цікавинок в нього готових.
Сім коробів треба, немов в циркача,
Щоб учень з уроку не дав «втікача».
Хай буде слово вчителя завжди
Святим і чистим на землі,
Нехай до нього як до правди
Ідуть великі і малі.
Учителю! Пораднику і друже!
Ви вибрали дорогу непросту.
Ми вам сьогодні дякуємо дуже
За вашу працю вчительську святу!



































Немає коментарів:

Дописати коментар