Наші Свята!













































День Козачества



























День Памяти

















Перше Вересня!

































  5 - Б ! КЗО "Загальноосвітня санаторна школа - інтернат № 3 "ДОР"


 20 МАРТА!МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЩАСТЯ!

20 МАРТА У НАШОМУ КЛАСІ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ПРИЗНАЧЕНОЄ МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ ЩАСТЯ. КОЖЕН УЧЕНЬ ЗРОБИВ ПЕЛЮСТОЧИК ІЗ КОЛЕРОВОГО ПАПІРУ,ТА НА НЬОМУ НАПИСАВ ЩО ТАКЕ ЩАСТЯ САМЕ ДЛЯ НЬОГО.
































 У школі інтернат №3 відбулося свято до Дня Восьмого Березня. Під керівництвом Ірини Михайлівни талановиті діти нашої школи підготували чудові номери для улюблених вчителів, адміністрації і всіх жінок нашої школи. Дякую за те що Ви у Нас є!






















 22 січня 5-Б святкував День Соборності України!

      День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.






















Міжнародний день «спасибі», який щорічно відзначається 11 січня, можна по праву назвати одним з найбільш «ввічливих» свят у світі. Воно підкреслює важливість ввічливого ставлення до ближніх і всіх людей в цілому.

Самое искреннее спасибо всему, что нас окружает...

Почему «спасибо» редко говорим,
И поглубже чувства мы свои храним,
Разве неприятно слышать нам всегда,
Благодарность чью-то с радостью в глазах!


Я прошу вас, люди, помните о том,
Что «спасибо» радость принесет в ваш дом,
Счастьем взгляд наполнит, лаской, добротой,
И согреет сердце нежной теплотой!


Благодарность ваша принесет добро,
От улыбки чьей-то станет вам светло,
А потом «спасибо» в ком-то прорастет,
И цветами счастья буйно зацветет!


Краща начинка до всіх насолод на землі — подяка тих, кого ми любимо»   Поль Брегг






На жаль, усі ми іноді забуваємо про величезне значення хороших манер і не завжди дякуємо людям за гідні вчинки. Відомо, що просте слово «дякую» іноді означає більше, ніж будь-які матеріальні винагороди. Магія цього слова дарує нам позитивні емоції і надихає на нові дії. Тому існування Міжнародного дня «спасибі» цілком виправдана.



«Спасибі» — одне з найголовніших слів в міжнародній лексиці. Воно вказується в усіх туристичних розмовниках, щоб людина, яка їде в подорож, могла розраховувати на якісне обслуговування в інших державах і легко налагодила контакт з місцевим населенням.


В слове «спасибо» огромная сила
И оживает вода от него,
Раненой птице дает оно крылья,
И из земли прорастает росток.
Будь в этот день благодарен ты миру,
В праздник «спасибо» ты душу открой,
Лед растопи, убери в сердце зиму,
Сникнет любой в это время раздор!
Мы пожелаем тебе быть любимым,
Крепкой семьи и успехов в труде.
Ты говори всем почаще «спасибо»
И будут рады тебе на Земле!






























День Святого Миколая — свято з особливим шармом. За легендою, Миколай був покровителем не тільки дітей, а й мандрівників. Православна гілка християнства дане свято відзначає 19 грудня, а в католицька трохи раніше — 6 грудня (католики всі свята з постійними датами святкують на 13 днів раніше, враховуючи різницю між юліанським і григоріанським календарем).

Хто він — загадковий охоронець вогнища святкового настрою

Мало кому відомо, що в цьому святі прихована історія життя людини, яка жила у другій половині третього сторіччя. Він прославився своєю добротою, чуйністю і допомогою нужденним. Миколай, за переказами, був народжений в місті Патари, в Лікії. Його батьки були правовірними людьми. Хлопчик з ранніх років виділявся серед інших особливою любов'ю і чуйністю, співчуттям до оточуючих, завжди допомагав бідним, роздавав убогим монети, залишаючи у своїх руках тільки необхідне. За добродушність і милосердя Миколая отримав велику подяку і шану від людей і був піднесений до рангу святих.
За легендами, опису Санта Клауса і Святого Миколая в багато чому збігаються. Можливо, не випадково обидва ці персонажа приносять подарунки на Католицьке Різдво і День Святого Миколая, які знаходяться в короткому часовому інтервалі. Чудеса іноді не вимагають обґрунтувань, в них просто потрібно вірити.


Розважальна програма до Дня захисника Вітчизни "Нумо, хлоп`ята!"










































































Немає коментарів:

Дописати коментар